Błonnik witalny 150g*BATOM* - opakowanie zbiorcze po 6 szt. - suplement diety

producent: BATOM

Kod produktu: 5907709955622

Cena: 6.18 zł brutto

Ilość:

w magazynie: 18

Inne produkty firmy BATOM

Błonnik witalny

Błonnik witalny to naturalny suplement diety stanowiący połączenie nasion babki płesznik oraz łupin babki jajowatej. Jest wyjątkowo polecany dla osób stosujących typową dietę z krajów wysokorozwiniętych, to znaczy składającej się z dużych ilości mięsa, cukrów i tłuszczy, ale ubogiej w błonnik.

Babka płesznik, czyli nasiona psyllium zawierają duże ilości błonnika. Są również bogate w związki śluzowe. Wchłaniają niekorzystne substancje w organizmie i wodę. Wspomagają proces trawienia i poprawiają perystaltykę jelit, dlatego są polecane w leczeniu zespołu jelita drażliwego, hemoroidów i innych problemów jelitowych, a także w profilaktyce zaparć.

Łupina babki jajowatej skutecznie wspomaga metabolizm i pracę jelit. Wchłania wodę w jelitach oraz zmienia konsystencję i objętość masy jelitowej, dlatego stanowi bardzo skuteczny środek na zaparcia. Jest zalecana jest przy chorobie wrzodowej, biegunkach i zespole jelita nadwrażliwego.

Długotrwałe stosowanie babki jajowatej obniża wzrost poziomu glukozy oraz cholesterolu i trójglicerydów po posiłku.

Stosowanie błonnika witalnego usprawnia pracę jelit, likwiduje zaparcia, wspomaga odtruwanie organizmu, obniża ciśnienie krwi, poprawia samopoczucie 

skład: nasiona babki płesznik, łupina babki jajowatej

stosowanie: codziennie 3 łyżeczki rozmieszane w 0,5 l wody, przyjmowane dwa-trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię
POWRÓT