Kapsułki **Mięta / Mentha x piperita** 60szt*PRANARÔM*BIO suplement diety

producent: PRANARÔM

Kod produktu: 5420008556494

Cena: 39.90 zł brutto

Ilość:

w magazynie: 24

Inne produkty firmy PRANARÔM
BIO kapsułki (perełki) z olejkiem eterycznym miętowym klasy terapeutycznej, profesjonalnie opracowane przez znanego, światowego specjalistę do spraw farmacji i aromaterapii: Dominique Baudoux. Połykanie kapsułek to bardzo wygodny sposób przyjmowania doustnie olejków. Olejek miętowy jest doskonały na kłopoty żołądkowe, wspomaga trawienie, daje uczucie chłodzenia i uspokaja organizm. Wykazuje właściwości przeciwskurczowe i przeciwbólowe. 
Stosowanie: dzieci od 12- go roku życia: 1 kapsułkę przed lub w trakcie posiłku, dorośli 1 kapsułki przed lub w trakcie posiłku (1- 2 razy dziennie) popijając niewielką ilością wody. 
Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. 
masa netto: 9,3 g  
składniki: olej słonecznikowy* (Helianthus annuus), olejek miętowy* (Mentha piperita), żelatyna*, gliceryna*, woda, przeciwutleniacz: ekstrakt bogaty w tokoferole 
1 perła (kapsułka) = 1 kropla olejku eterycznego. 
Dwie kapsułki zawierają: 125 mg oleju słonecznikowego i  75mg olejku miętowego (Menthol: 26mg, Menthone: 15 mg). 
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Trzymać z dala od wszelkich źródeł ciepła i światła. Suplementy nie mogą zastąpić zbilansowanej diety. Nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12- go roku życia. 
Produkt rolnictwa ekologicznego.POWRÓT