Olejek eteryczny anyżowy **Anyż gwiazdkowy / Badian właściwy / Illicium verum** 10ml*PRANARÔM*BIO

producent: PRANARÔM

Kod produktu: 5420008542923

Cena: 23.90 zł brutto

Ilość:

w magazynie: 27

Inne produkty firmy PRANARÔM
Olejek anyżowy pozyskiwany z owoców niezbyt wysokiego, wiecznie zielonego drzewa występującego w południowo- wschodniej Azji. Owoce badianu właściwego znajdują zastosowanie nie tylko w medycynie naturalnej ale również są znaną i cenioną przyprawą. 
składniki: olejek anyżowy* (Illicium verum) 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) 
sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną z owoców    
właściwości: rozkurczowe, moczopędne, przeciwbólowe, wykrztuśne           
stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
                 doustnie (-)
                 na skórę (++++)
                 dyfuzja (++++) 
sposób użycia: zewnętrzne: masaż (po zmieszaniu z olejem z orzechów laskowych) lub nacieranie, kąpiel; wewnętrznie: 2 krople 3 razy dziennie na neutralnym nośniku  
wskazania: zaburzenia trawienia, przejedzenie, bóle żołądkowe, zatrucia pokarmowe, bóle menstruacyjne, kaszel, grypa, przeziębienia, anginy   
Produkt rolnictwa ekologicznego. 
Środki ostrożnościolejek w kontakcie ze skórą może powodować podrażnienia, nie używać nierozcieńczonego, w przypadku połknięcia skonsultować się z lekarzem, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 6- go roku życia (bez konsultacji lekarskiej lub farmakologicznej), używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.  
Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii.
Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku anyżowego na ogólnodostępnych stronach w internecie.
POWRÓT