Olejek eteryczny **Drzewo herbaciane / Melaleuca alternifolia** 10ml*PRANARÔM*BIO

producent: PRANARÔM

Kod produktu: 5420008524509

Cena: 33.90 zł brutto

Ilość:

w magazynie: 38

Inne produkty firmy PRANARÔM
Olejek z drzewa herbacianego pozyskiwany z drzew herbacianych oryginalnie porastających rejony wschodniej Australii. Ta silnie pachnąca roślina od tysiącleci wykorzystywana była przez rdzenną ludność do leczenia ran i schorzeń skórnych. 
składniki: olejek z drzewa herbacianego* (Melaleuca alternifolia) 100% 
(*certyfikowany składnik ekologiczny) 
sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną z liści i młodych gałązek  
właściwości: antybakteryjne, przeciwgrzybicze, antyseptyczne, przeciwzapalne, przeciwbólowe
stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
                  doustnie (++)
                  na skórę (++++)
                  dyfuzja (++++) 
sposób użycia: zewnętrzne: do kąpieli, masażu (po rozcieńczeniu w oleju przewodniku np. kokosowym), wcierania miejscowego w zmienioną chorobowo skórę; wewnętrznie: do płukania jamy ustnej (po użyciu wypluć), 2 krople 3 razy dziennie na nośniku (miód, olej roślinny)  
wskazania: rany, trądzik, łuszczyca, inne choroby skórne, grzybica (stopy), kurzajki, przeziębienia i oparzenia, infekcje grzybicze pochwy 
Produkt rolnictwa ekologicznego. 
Środki ostrożności: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 3- go roku życia (bez konsultacji lekarskiej lub farmakologicznej), używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. 
Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku z drzewa herbacianego na ogólnodostępnych stronach w internecie.
POWRÓT