Miód leśny 380g*PATALAS*BIO

producent: PATALAS

Kod produktu: 0000000000076

Cena: 35.99 zł brutto

Ilość:

w magazynie: 23

Inne produkty firmy PATALAS
Eko- Barć to pierwsza pasieka w Polsce wytwarzająca produkty pszczele zgodnie z kryteriami stowarzyszenia "Ekoland" zrzeszającego producentów żywności ekologicznej, bez chemii, w zgodzie z naturą. Jest usytuowana na obszarze projektowanego rezerwatu biosfery o znaczeniu międzynarodowym. Miody z tej pasieki są żywe, aktywne biologicznie, tłoczone na zimno. Pakowane ręcznie, nie podgrzewane, krystalizują szybko, niestabilizowane chemicznie.
Połączone "siły" mniszka lekarskiego, maliny, kruszyny, szałwii lekarskiej, dziurawca i rumianku powodują, że miód leśny, jest prawdziwym panaceum na wielorakie dolegliwości a smakuje wybornie.
Miód słynie z szerokich właściwości leczniczych: działa bakteriobójczo, pomaga w leczeniu chorób skóry, podnosi odporność i kondycję organizmu. Może zastępować cukier w codziennym użytkowaniu- stanowi znakomite źródło energii. Zawiera kwasy organiczne, wapń, fosfor i potas, niewielkie ilości witamin, enzymy oraz naturalne substancje aromatyczne.
Miód zachowuje własności roślin, z których został zebrany i pachnie tak jak one- zawiera składniki olejków eterycznych pochodzące z nektaru.

Produkt rolnictwa ekologicznego.
POWRÓT