Błonnik witalny 150g*BATOM* - opakowanie zbiorcze po 6 szt. - suplement diety

producent: BATOM

Kod produktu: 5907709955622

Cena: 6.18 zł brutto

Produkt chwilowo niedostępny

Inne produkty firmy BATOM

Błonnik witalny

Błonnik witalny to naturalny suplement diety stanowiący połączenie nasion babki płesznik oraz łupin babki jajowatej. Jest wyjątkowo polecany dla osób stosujących typową dietę z krajów wysokorozwiniętych, to znaczy składającej się z dużych ilości mięsa, cukrów i tłuszczy, ale ubogiej w błonnik.

Babka płesznik, czyli nasiona psyllium zawierają duże ilości błonnika. Są również bogate w związki śluzowe. Wchłaniają niekorzystne substancje w organizmie i wodę. Wspomagają proces trawienia i poprawiają perystaltykę jelit, dlatego są polecane w leczeniu zespołu jelita drażliwego, hemoroidów i innych problemów jelitowych, a także w profilaktyce zaparć.

Łupina babki jajowatej skutecznie wspomaga metabolizm i pracę jelit. Wchłania wodę w jelitach oraz zmienia konsystencję i objętość masy jelitowej, dlatego stanowi bardzo skuteczny środek na zaparcia. Jest zalecana jest przy chorobie wrzodowej, biegunkach i zespole jelita nadwrażliwego.

Długotrwałe stosowanie babki jajowatej obniża wzrost poziomu glukozy oraz cholesterolu i trójglicerydów po posiłku.

Stosowanie błonnika witalnego usprawnia pracę jelit, likwiduje zaparcia, wspomaga odtruwanie organizmu, obniża ciśnienie krwi, poprawia samopoczucie 

skład: nasiona babki płesznik, łupina babki jajowatej

stosowanie: codziennie 3 łyżeczki rozmieszane w 0,5 l wody, przyjmowane dwa-trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię
POWRÓT